Killer Kush Fast Version - feminizované semienka 3ks Sweet Seeds

  • 3 semená
19,05 € 16,56 € bez DPH

Rating: 6.6/10 (50 hlasov)

Sweet Seeds

Semená už nie sú skladom

  Killer Kush je výsledný hybrid mezivybranou 3. radom samonakvétacího kmeňa, ktorý sa opiera o Indica stranu a elitného klonu OG Kush.

Info

Ďalšie balenie

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Feminizovaný a ne-samonakvétací verze jednoho z nejznámějších kmenů ze západního pobřeží USA, vyvinutého kolem roku 1994 v Sunset Beach, jižní Kalifornie, Ocean Grow Kush, lépe známý jako OG Kush. Killer Kush je výsledný hybrid mezivybranou 3. řadou samonakvétacího kmene, který se opírá o Indica stranu a elitního klonu OG Kush. Podařilo se stvořit velmi účinnou rostlinu s velmi rychlým kvetením a produkcí velkých a aromatických pupenů zcela pokrytých silnou vrstvou pryskyřice. Vůni má sladkou, citrusovou až kyselou s exotickými tóny, která vám může připomínat rodinu Chem Dawg-Diesel. Typ: Indica 80%, Sativa 20% Výnos indoor: 500 g/m² Výnos outdoor: 475 g/rostlina Doba květu indoor: 49 dní Sklizeň outdoor: začátek záříTHC: 21,5%

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Liečebné
stres
Umiestnenie
vonku
Obsah THC
THC veľmi vysoký nad 20%
Dĺžka kvetu
krátká do 8 týždňov
Genotyp
indika
Výška
stredná 1-1,5m
Genetika
OG Kush
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
fotoperióda
Náročnosť
stredná náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
limonen

Ďalej v ponuke