Killer Kush Auto - feminizované semienka 5ks Sweet Seeds

  • 5 semien
31,98 € 31,98 € 27,81 € bez DPH

Rating: 7.0/10 (40 hlasov)

Sweet Seeds

Skladom do 4 dní (do 02.04 u vás)

  Killer Kush je výsledný hybrid mezivybranou 3. radom samonakvétacího kmeňa, ktorý sa opiera o Indica stranu a elitného klonu OG Kush.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Feminizovaný a ne-samonakvétací verze jednoho z nejznámějších kmenů ze západního pobřeží USA, vyvinutého kolem roku 1994 v Sunset Beach, jižní Kalifornie, Ocean Grow Kush, lépe známý jako OG Kush. Killer Kush je výsledný hybrid mezivybranou 3. řadou samonakvétacího kmene, který se opírá o Indica stranu a elitního klonu OG Kush. Podařilo se stvořit velmi účinnou rostlinu s velmi rychlým kvetením a produkcí velkých a aromatických pupenů zcela pokrytých silnou vrstvou pryskyřice. Vůni má sladkou, citrusovou až kyselou s exotickými tóny, která vám může připomínat rodinu Chem Dawg-Diesel. Typ: Indica 80%, Sativa 20% Výnos indoor: 500 g/m² Výnos outdoor: 475 g/rostlina Doba květu indoor: 49 dní Sklizeň outdoor: začátek záříTHC: 21,5%

Dĺžka kvetu
krátká (do 8 týždňov)
Genetika
OG Kush
Genotyp
indika
Náročnosť
stredná
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Obsah THC
veľmi vysoký (nad 20%)
Typ kvitnutia
fotoperióda
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
stredná (1-1,5m)
Chuť
citrus
Efekt
relaxačný
Liečebné
stres
Umiestnenie
vnútri, vonku
Ocenenie
bez ocenenia

Ďalej v ponuke