AutoUltimate®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

Odporúčame!

  • 3 semená
27,62 € 27,62 € 24,02 € bez DPH

Rating: 7.2/10 (116 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 03.08 u vás)

Najlepšie výsledky sa podarilo dosiahnuť vytvorením samonakvétací verzia The Ultimate s genetikou našej pôvodnej a legendárny variety AutoMazar. Považujeme túto varietu za jednu z najlepších kombinácií výnosu, kvality a konzistencie, aké existujú, a to dokonca aj v rámci našej vlastnej zbierky.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoUltimate je AutoFem verze veskrze úspěšné variety The Ultimate. Jedná se o rostlinu, která nabízí slušnou produkci konopí špičkové síly, je široce doporučována, a navíc skýtá sklizně vyznačující se trvale působivým objemem. Nejlepších výsledků se podařilo dosáhnout vytvořením samonakvétací verze The Ultimate s genetikou původní a legendární variety AutoMazar. Výsledkem je vitální varieta s vysokým výnosem, která dosahuje výšky 80-100 cm a má kompaktní palice střední až velké velikosti. Palice jsou lepkavé a celé jsou potažené sladkou, aromatickou pryskyřicí. Chuť a high, které AutoUltimate přináší, jsou co do kvality velmi podobné originálu. Díky prokázanému rodičovskému genetickému původu a těm nejlepším technikám šlechtění samonakvétacích variet od Duch Passion zaručuje AutoUltimate, že výsledek získaný z pěstírny rozhodně naplní vaše očekávání. Považujeme tuto varietu za jednu z nejlepších kombinací výnosu, kvality a konzistence, jaké existují. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Indica/Sativa Genetika: The Ultimate X AutoMazar Výška: 80 - 100cm Výnos: vysoký Sklizeň: 70 dní THC: vysoké

Verzia
feminizované
Obsah CBD
CBD nízky do 1%
Umiestnenie
vonku, vnútri
Liečebné
HIV/AIDS, ztráta chuti
Obsah THC
THC vysoký 15-20%
Dĺžka kvetu
dlhá 10+ týždňov
Genotyp
fifty-fifty
Výška
malá do 1 m
Genetika
Automazar, The Ultimate
Výnos
stredný výnos
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Náročnosť
malá náročnosť
Ocenenie
bez ocenenia
Terpeny
karyofylen, humulen

Ďalej v ponuke