AutoUltimate®- autoflowering semienka 3ks Dutch Passion

Odporúčame!

  • 3 semená
25,37 € 28,83 € -12.00% 22,06 € bez DPH

Rating: 7.3/10 (100 hlasov)

Dutch Passion

Skladom ihneď (do 21.01 u vás)

Najlepšie výsledky sa podarilo dosiahnuť vytvorením samonakvétací verzia The Ultimate s genetikou našej pôvodnej a legendárny variety AutoMazar. Považujeme túto varietu za jednu z najlepších kombinácií výnosu, kvality a konzistencie, aké existujú, a to dokonca aj v rámci našej vlastnej zbierky.

Info

Popis semen

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

AutoUltimate je AutoFem verze veskrze úspěšné variety The Ultimate. Jedná se o rostlinu, která nabízí slušnou produkci konopí špičkové síly, je široce doporučována, a navíc skýtá sklizně vyznačující se trvale působivým objemem. Nejlepších výsledků se podařilo dosáhnout vytvořením samonakvétací verze The Ultimate s genetikou původní a legendární variety AutoMazar. Výsledkem je vitální varieta s vysokým výnosem, která dosahuje výšky 80-100 cm a má kompaktní palice střední až velké velikosti. Palice jsou lepkavé a celé jsou potažené sladkou, aromatickou pryskyřicí. Chuť a high, které AutoUltimate přináší, jsou co do kvality velmi podobné originálu. Díky prokázanému rodičovskému genetickému původu a těm nejlepším technikám šlechtění samonakvétacích variet od Duch Passion zaručuje AutoUltimate, že výsledek získaný z pěstírny rozhodně naplní vaše očekávání. Považujeme tuto varietu za jednu z nejlepších kombinací výnosu, kvality a konzistence, jaké existují. Indoor, outdoor, skleník. Typ: Indica/Sativa Genetika: The Ultimate X AutoMazar Výška: 80 - 100cm Výnos: vysoký Sklizeň: 70 dní THC: vysoké

Ocenenie
bez ocenenia
Verzia
feminizované
Výnos
stredný
Výška
malá (do 1 m)
Dĺžka kvetu
dlhá (10+ týždňov)
Typ kvitnutia
samokvitnúce
Genotyp
fifty-fifty
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Obsah CBD
nízky (do 1%)
Liečebné
stres
Efekt
relaxačný
Chuť
jemná
Náročnosť
malá
Umiestnenie
vonku, vnútri
Genetika
The Ultimate, Automazar

Ďalej v ponuke