5 Odrůd pro Zdravý, Vánoční Apetit

  • 5 Odrůd pro Zdravý, Vánoční Apetit
  • Dnes se podíváme na několik odrůd, které se výborně hodí pro podpoření chuti k jídlu
  • Pomocí těchto odrůd můžete skvěle obohatit tolik oblíbené, Vánoční hodování
  • Veškeré odrůdy jsou vybrány na základě recenzí tisíců uživatelů ze serveru Leafly

Vánoční období je tady a naše stoly se plní vánočními drinky a dobrotami, které k tomuto svátečnímu času nevyhnutelně patří. Pro ty z vás, kteří si rádi malinko podpoří apetit pomocí trochy léčebného konopí, nebo pro ty, kteří tuto bylinnou medicínu před jídlem zkrátka potřebují a pomáhají s ní držet na uzdě například problémy se žaludkem či nechutenství spojené s rakovinou a chemoterapií zde máme speciální, Vánoční výběr odrůd konopí pro tento účel jako dělaných.

Dobrou chuť a veselé svátky!

1. Cheese

Cheese, široce známý po jménu a zejména po vůni. Aroma Cheese, odrůdy konopí pocházející původně ze Spojeného království s dominancí genetiky Indika, se může chlubit opravdu unikátním závanem, chutí i konsistentní potencí. Uživatelé na serveru Leafly účinky Cheese považují zejména za relaxační, veselé a také hlad podněcující.

BostonBaked79: „Pokud jste nemocní tak je tahle odrůda naprosto skvělá. Ještě než jsem vyléčil z rakoviny tak jsem Cheese kouřil denně a zbavoval se tak bolesti plus sem vždycky chytal masivní hlad. Vždycky když sem si ve výdejně vyzvedl nový balíček a přičichl si k němu, říkal jsem ‚do prde*e, mám to vůbec kouřit?‘. Ten Cheesový závan prostě nevyměníš.“

2. Mango

Mango, odrůda znalců a starých konopných veteránů. Mango je na scéně již obdivuhodně dlouho a byla rozšířená už za doby oldschoolových hipies během šedesátých let. Odrůda Mango se proslavila a byla pojmenována právě díky své sladké chuti a aroma připomínající mango a také díky krásně kulatým, hutným palicím, které je schopna vyprodukovat.

Cascadianmass: „Saaaakra! Chuť a vůně téhle odrůdy vás instantně transportuje do tropické atmosféry. Připravte se na pusu plnou slin – osobně mám po Mangu vždycky hroznou chuť na hromadu tropických plodů. Vzhled květů je taktéž uchvacující a efekt je celkově hluboce uklidňující. Mango je fantastická odrůda. Klobouk dolů.“


vánoční marihuana

3. BlackBerry Kush

Další z typicky Indických odrůd je nádherná BlackBerry Kush, mix Afghani a Blackberry produkující typicky tmavě fialové květy. Neméně zajímává je také chuť a aroma BlackBerry Kushe – pokud je odrůda vypěstována při správných podmínkách, je schopna přinést uživatelům unikátně hašišovou chuť s nádechem silného paliva a podtónů borůvek.

Léčebně je Blackberry Kush doporučován pro léčbu nespavosti, chronické bolesti a nechutenství.

91snakesph: „VAROVÁNÍ: připravte se být totálně znehybněni, pocit ochrnutí je nevyhnutelný. Past je, že jediné na co budete moci myslet je dojít si pro jídlo. Hodně štěstí.“

4. California Orange

Další z naprostých klasik znalců staré školy – California Orange, všeobecně považována za 50/50 Indika/Sativa hybrid je jednoduchá na pěstování, produkuje citrusové, nasládlé plody výjimečně oranžové barvy. V nižších dávkách pacienti hlásí čistou mysl a zlepšení nálady, ve vyšších zase účinky z druhého spektra – uklidnění a ospalost.

Dar7hvader: „Okouzlující odrůda. Po pár potáhnutích se mi rozšířily všechny smysly a zároveň mě pohladil klidný pocit relaxace. Nechal jsem se unášet hudbou přírody a vychutnal si jedno z nejsmyslnějších jídel mého života. Momentálně píšu tuhle spokojenou recenzi.“

5. Somango

Jako poslední se podíváme na neméně chutnou odrůdu s dominancí Indiky, křížence slavného Jacka Herera a neméně známého Super Skunku – Somango. Na Somangu je podle uživatelů velmi zajímavé, že i přes své Indické geny účinkuje velmi povzbudivě a rozjasňuje mysl. V neposlední řadě je tato odrůda oblíbená pacienty pro zahnání nechutenství.

  • Semínka odrůdy Somango jsou dostupná u nás na e-shopu po 6 kusech od seedbanky Dutch Passion

 

 *Veškeré informace v tomto článku jsou čistě orientačního charakteru. Za popsané účinky, vlastnosti odrůd a informace podané osobami na serveru Leafly neručíme.

Zboží k článku

  • Články z kategorie Druhy a modely mají pouze informační charakter. Nemají za cíl vybízet k pěstování ani šíření konopí jako drogy, ale vytvářet osvětu léčebného konopí.