Night Queen – feminizovaná semínka 10ks Dutch Passion

  • 10 semen
2 150 Kč 1 870 Kč bez DPH

Rating: 6.8/10 (4 hlasů)

Dutch Passion

Skladem ihned (do 21.06 u vás) Doprava zdarma

Po desetileté přestávce nyní Dutch Passion s potěšením představuje návrat Night Queen..

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Královna noci

Po desetileté přestávce nyní Dutch Passion s potěšením představuje návrat Night Queen. Tato varieta je naší originální klasikou z 80. let, která existovala ještě předtím, než se Dutch Passion zaregistrovala jako seedbanka.

Cílem Night Queen bylo přetvořit strain Indica, který by splňoval standardy světové třídy, jichž dosáhl náš několikrát oceněný strain Mazar. Výstupem je krystalická, rychle a brzo kvetoucí a typická varieta Indica, která se snadno pěstuje a je odolná vůči škůdcům a plísním.

Nová Night Queen je tolerantní a velmi snadno se z ní odebírají řízky, je tedy dokonalou mateřskou rostlinou. Je nízká a vhodná pro indoor pěstitele, kteří používají techniky SOG/SCROG. Název je výstižný, neboť většina rostlin má velmi tmavě zelenou barvu, téměř černou. Samičí rostliny mají zvláštní charakter, jsou tmavé, krásné a dávají bohatou sklizeň jakoby jinovatkou pokrytých, tvrdých a hustě rostoucích palic – jsou to skutečné královny.

Vysoký obsah THC a CBD osloví pěstitele pro léčivé účinky, stejně jako velmi bohatý výnos přesahující 500 gramů/m2 v dobrých podmínkách.

Indoor / skleník

původ: indica 95% / sativa 5%

obsah THC : 18-20%

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Afghani
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
střední (1-5%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
citronová
Efekt
relaxační
Léčebné
ne
Umístění
skleník, uvnitř
Ocenění
neznámé

Zákazníci také koupili