Dark Delight – feminizovaná semena 10 ks Dutch Passion

  • 10 semen
2 000 Kč 1 739 Kč bez DPH

Rating: 9.0/10 (1 hlas)

Dutch Passion

Skladem do 4 dnů (do 04.07 u vás) Doprava zdarma

Feminizovana genetika  s převažujícícm vlivem Indiky, který je pěstován s jediným cílem - získat co nejkvalitnější potěšeníí pro smysly.

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

Prožitek smyslů

V těchto dnech se spousta strainů pěstuje především s ohledem na výnos jako pochopitelně významný faktor, v případě Dark Delight je ale situace jiná. Dark Delight je pro znalce zdrojem čistého požitku. Jedná se o feminizovaný strain s převažujícím vlivem Indiky, který se pěstoval s jediným cílem, totiž získat co nejkvalitnější potěšení pro smysly.

Tomuto znamenitému a jedinečnému strainu ze 75 % canabis indica a z 25 % sativa dala vzniknout exotická směs genetiky severoamerických, afghánských a evropských odrůd.

Dark Delight vyroste do výšky 1,5 m a produkují hustě rostoucí palice ve středním množství a velmi málo listů, takže se snadno sestřihávají. Listy jsou tmavé, odtud také název strainu. Některé listy mohou být ke konci období květu o délce 8-10 týdnů téměř černé.

Tento model velmi oslovil, jedná se o marihuanu špičkové kvality, a také nový přírůstek ve sbírce Dutch Passion, na který jsme hrdí. 

 

Indoor,skleník

Genotyp: Indica 75%, Sativa 25%

Doba květu: 9 týdnů

Výnos: střední

Obsah THC 15%

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Afghan, Sativa
Genotyp
indika
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
vysoký (15-20%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
feminizované
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
sladká
Efekt
zklidňující
Léčebné
ne
Umístění
uvnitř, skleník
Ocenění
neznámé