O.G.Kush - standardizovaná semínka 10ks Panacea

  • 10 semen

Rating: 9.5/10 (4 hlasů)

Panacea

10 standardizovaných semen O.G Kush od Panacea

Info

Popis zboží je přejat od oficiálního výrobce dané země. Při současných platných zákonech ČR má toto zboží omezené užití a slouží výhradně pro sběratelské účely. (více)

O.G.Kush - standardizovaná semínka 

indoor / greenhouse zrani 55 - 60 dni jednoduchá odrůda pro začátečníky relaxující efekt střední výnos Panacea Medical Seeds představují trojitý hybrid legendární kalifornské odrudy O. G. KUSH pocházející z chemdog linie.

Tato odrůda se stala naprosto nedílnou součástí nabídky kalifornských konopných lékáren kde je ceněna několikanásobně vyšší prodejní cenou než běžné indoorové odrůdy. Je tomu tak proto, že snoubí naprosto unikátní tělesně relaxující efekt s famozní chutí a tím i velice příjemným zážitkem při užití z vaporizéru nebo kouřením.

Nedostatkem původní O.G. Kush je však mnohdy velice podprůměrné množství květu, které dělalo z pěstování této odrůdy velice nelehký úkol pro pěstitele,odměněný často pouze tristním množstvím sušiny. Proto team šlechtitelů PMS přistoupil k této problematice s jasným cílem, zachovat maximum původních kvalitativních znaků a odladit nedostatky v růstu a výnosech, prostřednictvím trojité hybridizace s Landrace Afghani a následně křížením s genetikou O.G kush x Blue Satelite Breedra Steva, tak vznikla Panacea`s O. G. KUSH - nafialovělé ekvilibrium, chutí, vůně a nenapodobitelného zážitku z pěstování i konzumace. Květenství tvoří okrouhlá velice kompaktní poupata delikátní sladce ostružinové vůně s nádechem růžové a fialové barvy vlivem genetiky Blue satellite. Doba kvetení se pohybuje od 55 - 60 dnů podle konkrétního fenotypu. Padesátiprocentní podíl genetiky O.G. KUSH garantuje původní přednosti a fantasticky vyvážený tělesný pocit, avšak doplněné o maximální nenáročnost pro začínající pěstitele a výrazně nadprůměrné výnosy pro tuto genetickou linii!

Obsah Genetiky Blue satellite dále zaručuje i brzké nakvétání venku a tedy možné použití i v nezakrývaných sklenících nebo na slunných balkonech. Léčebné využití této odrůdy je nesmírně široké, a je celosvětově maximálně oblíbená u pacientů s nejrozličnějšími potřebami úlevy.

Délka květu
střední (8-10 týdnů)
Genetika
Landrace Afghani, Blue Satelite
Genotyp
fifty-fifty
Náročnost
střední
Obsah CBD
nízký (do 1%)
Obsah THC
střední (10-15%)
Typ kvetení
fotoperioda
Verze
regulérní
Výnos
střední
Výška
střední (1 - 1,5m)
Chuť
zemitá
Efekt
šťastný
Léčebné
stres
Umístění
uvnitř
Ocenění
neznámé